Firma QMAF Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko operatora produkcji/kontrolera jakości

Miejsce pracy: Gmina Kąty Wrocławskie
Praca na 3 zmiany (w godz. 6-14-22) od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
Łatwy i szybki dojazd z centrum Wrocławia (12 min. pociągiem z Dworca Głównego i 4 min. z FAT-u). Darmowy transport z przystanku autobusowego: Muchobór Wielki, Tyrmanda, Nowy Dwór, Szkocka, Fat, Wiejska, Mokronos Dolny, Mokronos Górny.

Nie potrzebujesz doświadczenia by u nas pracować, wystarczy że chcesz!
Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu.

Jaki jest zakres obowiązków?

- montaż i pakowanie lekkich plastikowych detali

- obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

- wypełnianie łatwych raportów

- utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Co na Ciebie czeka?

- rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

- na start umowa zlecenie

- wynagrodzenie brutto do 3 250 zł / miesiąc

- bonus 500 plus

- wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

- bezpłatny transport lub zwrot kosztów dojazdu

- szkolenie BHP

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

- poziom energii stale uzupełniany bezpłatną aromatyczną kawą i herbatą

- 30 min. przerwy

Czego wymagamy?

- zdolności manualnych

- umiejętności pracy w zespole
- zaangażowania
- motywacji do pracy

Brzmi dobrze?

Zgłoś się klikając przycisk „aplikuj”, zadzwoń lub wyślij nam sms o treści „praca K” pod nr tel. +48 514 125 928. Nie musisz wysyłać nam CV.

Jeżeli zdecydujesz się wysłać nam swoje CV to nie zapomnij o dopisaniu następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

QMAF Sp. z o.o. chroni Twoje dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności

Kontakt

QMAF Sp. z o.o.
al. Karkonoska 10 lok. 219
53-015 Wrocław

NIP 9291848098
REGON 081069276
KRS 0000431832

Biuro

Office Manager
+48 71 715 66 12
+48 71 715 66 13
info@qmaf-quality.com

Kariera/Rekrutacja

Human Resources Management
career@qmaf-quality.com

Sprzedaż

Adam Franczak
Strategy & Development Director
+48 606 646 379
a.franczak@qmaf-quality.com

Zarząd

Maria-Magdalena Varga
Managing Director
m.varga@qmaf-quality.com